darkhacker Hacking&Security Platform
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

darkhacker Hacking&Security Platform

WEBHACKEN İNCELİKLERİ BURDA

AnasayfaKapıGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİLETİŞİM
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» Casus 007 + İlaçlı Tam Sürüm | Pc'nizde kimler ne yapıyor
Web Site Açma Video AnLatım Icon_minitimeC.tesi Ara. 15, 2012 4:48 am tarafından djtoga

» DARK HACK TEAM KURALLARI
Web Site Açma Video AnLatım Icon_minitimeCuma Haz. 03, 2011 9:30 am tarafından DARKHACKER

» dark orbit için damage hilesi varmı?
Web Site Açma Video AnLatım Icon_minitimePaz Mayıs 29, 2011 7:38 am tarafından DARKHACKER

» online darkorbit oyunu için damage hilesi varmı?
Web Site Açma Video AnLatım Icon_minitimeSalı Ekim 26, 2010 7:47 pm tarafından vistacasa

» ERTAN AYDEMİR
Web Site Açma Video AnLatım Icon_minitimeÇarş. Tem. 21, 2010 2:20 pm tarafından DARKHACKER

» ERTAN AYDEMİR
Web Site Açma Video AnLatım Icon_minitimeÇarş. Tem. 21, 2010 2:16 pm tarafından DARKHACKER

» BU HABABAM BAŞKA HABABAM
Web Site Açma Video AnLatım Icon_minitimeÇarş. Tem. 14, 2010 7:32 am tarafından DARKHACKER

» VİDEO HABER
Web Site Açma Video AnLatım Icon_minitimePaz Haz. 20, 2010 7:31 am tarafından DARKHACKER

» bugün yine seni aradı gözlerim
Web Site Açma Video AnLatım Icon_minitimeC.tesi Haz. 12, 2010 4:50 pm tarafından DARKHACKER

Galeri
Web Site Açma Video AnLatım Empty
Tarıyıcı
Forum
Ortaklar
bedava forum
Mayıs 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
TakvimTakvim
En iyi yollayıcılar
DARKHACKER (187)
Web Site Açma Video AnLatım Vote_lcapWeb Site Açma Video AnLatım Voting_barWeb Site Açma Video AnLatım Vote_rcap 
KaRaYéL (21)
Web Site Açma Video AnLatım Vote_lcapWeb Site Açma Video AnLatım Voting_barWeb Site Açma Video AnLatım Vote_rcap 
dragon56 (8)
crazyhacker (2)
MicRob-x (2)
nuqle10 (2)
vistacasa (2)
djtoga (1)
Anahtar-kelime
Kimler hatta?
Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 84 kişi Çarş. Haz. 02, 2010 7:46 pm tarihinde online oldu.
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum

Web Site Açma Video AnLatım

2 posters
YazarMesaj
DARKHACKER
GENELKURMAY BAŞKANI
GENELKURMAY BAŞKANI
DARKHACKER

çin astrolojisi Yılan

MesajKonu: Web Site Açma Video AnLatım   Web Site Açma Video AnLatım Icon_minitimePaz Mayıs 30, 2010 3:07 pm

Web Site Açma Video AnLatım 4883_99415231563_99413386563_2157725_6701876_n

Ana Sayfa
Hakkımızda
Hizmetlerimiz
İletişim

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Web Site Açma Video AnLatım Websitesinasilyapilir

Herzaman merak ederdim bir web sitesi nasıl yapılır diye ?! İlk başlarda googlenin daha meşhur olmadığı zamanlarda bir forum bulmuştum sürekli orada takılıyordum banlıyorlardı yine oradan üyelik açıyordum Çünkü başka bir yer bilmiyordum ki ,sonra o forumda bir kategoriye denk geldim web sitesi yapımı diye orada baktım ilk olarak mysitede bir site açtım hiç html bilgim olmadığı için ozamanlar html hazır kod sitelerini kullanıyorudum.Sonra daha görsel ,daha iyi bir site yapmak istiyordum daha doğrusu ismim.com lu bir site yapmak istiyordum ...Mysite kariyerimden sonra beleş forumlara merak saldım.Orayı baya büyüttük ama siteyi şikayetten dolayı kapattılar,çok sinirlenmiştim o kadar ortamım ,paylaşımlarımız boşa gitmişti.Dedim ki ulan ben bu site yapma işini adam gibi öğrenecem ! Başladım forumlara konu açmaya bana dediler ki webmaster forumlarında takıl ,html ile başla sonra geliştirirsin.İlk html sitemi notepad ile yazmıştım 4-5 gün sürdü ozaman frontpage ney onu bile bilmiyordum ))Sonra .com lu site nasıl yapılır onuda öğrendim ve iyice kavradıktan arkadaşlarıma bile yapmaya başlamıştım...Sonra zaten Google Türkiye'de meşhur olmaya başladı gelişen teknolojiye ayak uydurarak sürekli kendimi geliştirdim.Şimdi istediğim tarzda site yapabiliyorum reklamda ediyim kendim
Web Site Açma Video AnLatım ThumbnailServer2?app=blogger&contentid=2262697c85042275&offsetms=5000&itag=w320&sigh=c2FbgzWGaoqN1mWGKoE4R57ik0Y
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
http://darkhacker.yetkinforum.com
KaRaYéL
webmaster

webmaster
KaRaYéL

çin astrolojisi At

MesajKonu: Geri: Web Site Açma Video AnLatım   Web Site Açma Video AnLatım Icon_minitimeÇarş. Haz. 02, 2010 7:23 pm

saol yaptım Smile
DARKHACKER
GENELKURMAY BAŞKANI
GENELKURMAY BAŞKANI
DARKHACKER

çin astrolojisi Yılan

MesajKonu: Geri: Web Site Açma Video AnLatım   Web Site Açma Video AnLatım Icon_minitimeÇarş. Haz. 02, 2010 7:24 pm

bişi değil
http://darkhacker.yetkinforum.com

Web Site Açma Video AnLatım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hot Freeze ile Msn Dondurma Resimli Anlatım
» yanar donerli hareketli yazi ps resimli anlatim
» Göz Rengi Değiştirmek(CanLıLık Katma) +Resimli Anlatım
» VİDEO HABER